Tu Kino

Wartościowe seanse dla dzieci i młodzieży.

„Tu kino” to wartościowe bajki i filmy dla dzieci, odpowiednie do ich wieku. Wybieramy filmy z Międzynarodowych Festiwali Filmowych oraz doceniane przez wykwalifikowanych edukatorów filmowych i pedagogów.

Nasze seanse często oparte są na literaturze dla dzieci, np. „Pettson i Findus”, „Basia”, „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai” czy popularnych książkach Astrid Lindgren.

Szukasz wyjątkowych filmów dla dzieci bez przemocy i nadmiernych bodźców? Chcesz pójść na pierwszy seans filmowy ze swoim dzieckiem do kameralnego kina? Jesteś fanem kin studyjnych i tą pasją chcesz zarazić swoje dziecko? Zapraszamy na cykl rodzinnych seansów filmowych „Tu kino”!

Ponad to, posiadamy ofertę dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych pod nazwą „Tu Kino – szkoła”.

Wybrane przez nas filmy to wartościowe pozycje kina europejskiego, tworzone z myślą o młodych odbiorcach. Pozwalają zrozumieć otaczającą rzeczywistość, ale także zmuszają do krytycznego myślenia. Wierzymy, że wspólne oglądanie filmów oraz związane z nimi dyskusje, kształtują osobowość oraz sposób widzenia świata przez dzieci i młodzież. Nasza oferta jest doskonałym uzupełnieniem lekcji wychowawczych.

Zapraszamy szkoły i przedszkola do współpracy!