strona główna test

Tu Czytamy

Odkryj świat literatury dla Twojego dziecka! Zapraszamy do zapisów na nasze inspirujące zajęcia z czytania. Razem budujemy czytelniczych pasjonatów!

Tu Czytamy

Odkryj fascynujący świat czytania dla dzieci! Nasze zajęcia rozwijają umiejętność czytania, kreatywność i pasję do książek. Przyjazna atmosfera, doświadczeni instruktorzy i spersonalizowane podejście sprawią, że Twoje dziecko pokocha czytanie. Dołącz do nas teraz!

Tu Kino

Zapraszamy na zajęcia z kina dla dzieci! To fascynująca podróż w świat filmu, łącząca zabawę z nauką. Pod okiem doświadczonych instruktorów dzieci poznają tajniki tworzenia filmów, odkrywają różne gatunki i rozwijają kreatywność. Dołącz, aby Twoje dziecko rozwinęło swoje umiejętności filmowe!

Tu Sztuka

Zapraszamy na zajęcia z sztuki dla dzieci! Odkryjemy ich kreatywność, pozwalając na wyrażanie siebie poprzez malarstwo, rzeźbę i inne formy sztuki. Pod czujnym okiem instruktorów rozwijają swoje talenty artystyczne w przyjaznej atmosferze.

Aktualności

Gdzie jesteśmy i co robimy – tutaj dowiesz się wszystkiego

Tu Sztuka u Juliusza

Co łączy medycynę i wielkich artystów? Na to pytanie odpowiadamy naszą nową propozycją warsztatów: „Tu…

Młode horyzonty

Drodzy widzowie „Tu Kino” i czytelnicy biblioteki! Tak jak zapowiadaliśmy, w tym miesiącu mamy dla…

Szanowni Rodzice!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z Państwem w rozwoju i edukacji Waszych dzieci. Razem możemy stworzyć niezapomnianą podróż pełną nauki, odkrywania i rozwijania ich talentów.

Nasza wspólna praca będzie oparta na wzajemnym zaufaniu, otwartości i wspólnym celu – zapewnieniu najlepszego rozwoju i edukacji dla Waszych pociech. Razem możemy stworzyć solidne fundamenty dla ich przyszłości.

Zapraszamy do aktywnego udziału w życiu naszej społeczności i do dzielenia się swoimi pomysłami, obserwacjami oraz sugestiami. Jesteśmy przekonani, że razem osiągniemy jeszcze więcej i stworzymy dla dzieci wyjątkowe warunki do nauki i rozwoju.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i dialogu. Razem jesteśmy silniejsi!

Kim jesteśmy?

Magda Biedrończyk

Historyk sztuki i animatorka zajęć edukacyjno-artystycznych.

Zafascynowana światem dziecięcym w każdej postaci.

Kocha taniec, szum morza, piasek pod stopami i wiatr we włosach.

Wierzy w przeznaczenie i w to, że to co wysyłasz w świat-wraca do Ciebie.

Aga Blazy

Absolwentka paru szkół artystycznych, choć i tak najwięcej uczy się podczas pracy z dziećmi.

Maluje, fotografuje, rysuje i urządza (najchętniej własne gniazdko).

Założycielka Nido, kolekcjonerka dobrych książek dla dzieci i pasjonatka ilustracji polskiej. Uwielbia kiedy pada śnieg.

Byłeś na naszych zajęciach? Podziel się swoją opinią!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.